147. árverés - 107. tétel
Bachner, Ammon
Bamberg, 1771. Johann Georg Klietsch. |
1t. (rézmetszetű címkép)+(14)+508+(4)p. |
Díszesen aranyozott, XIX. századi bőrkötésben. Poncolt aranymetszéssel díszítve. Mindkét kötéstáblát keleties stílusú, növényi ornamensekkel ékesített, festett, aranyozott rombusz alakú középdísz és körben geometrikus vonalakkal, pontozással és növényi motívumokkal ellátott keret teszi különlegessé. Tökéletesen illeszkedő, aranyozott bőrtokban. |