149. árverés - 111. tétel
Közlöny, hivatalos lap. 1-198.; 200-201. szám.
(Budán), 1848. (m. kir. egyetemi ny.) |
Az 1848. VI. 8-án indult folyóirat szerkesztője Gyurmán Adolf volt. Az első évfolyamból három szám hiányzik, a másodiknak összesen 165 száma jelent meg.
Hozzá:
Közlöny, hivatalos lap. (Második évfolyam) 16-33.; 35-37.; 39-40.; 93-110.; 112-119. szám.
(Debrecen), 1849. (álladalmi ny.) |
Az első évfolyam nagy része két enyhén sérült, korabeli félvászon-kötésben, a többi szórványszám. A második évfolyam két kopottas, korabeli papírborítóban. |