149. árverés - 196. tétel
Ragályi Lajos, dr.
Az örökösödési eljárás (1894 : XVI. t. cz.) magyarázata. Irta: ~. Függelékül az örökösödési ügyekre vonatkozó összes illetékszabályok. Egybeállitotta Köcsön Lajos.
Bp., 1896. Athenaeum. |
VI+(2)+769p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Csepy Dániel komáromi ügyvéd tulajdonosi bejegyzésével. |