149. árverés - 371. tétel
Móczár József, dr.
Nagyszalonta 1606-1906. Szerkesztette ~.
Nagyszalonta,, 1906.. Székely ny.. |
1t.+(2)+IV+3-282p.+1 kihajt. mell. (hasonmás) Lapszámozáson belül gazdagon illusztrált. |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |