149. árverés - 442. tétel
Széchenyi, (István, gróf) Stephan Graf
Ueber den Credit. Vom ~. Aus dem Ungarischen übersetzt von Joseph Vojdisek. Nebst einem Anhange enthaltend: Anmerkungen und Zusätze von einem ungarischen Patrioten. Zweite, berechtigte, verbesserte und vermehrte Ausgabe.
Leipzig-Pesth, 1830. Wigand. |
XVIII+344p. |
Ugyanebben az évben még kétszer napvilágot látott (először Csereminszky Miklós fordításában). A címlapon említett "Anhang" Vojdisek "Toldalék-észrevételek" című munkáját tartalmazza. |
XX. századi vászonkötésben. |
Szentkirályi: 116. c. |