149. árverés - 491. tétel
Virág Benedek
~ magyar századai. Harmadik kiadás. Toldy Ferencz által. I-V. kötet [három kötetben].
Pesten, 1862. Heckenast Gusztáv. |
1t.+252+218p.; 193+193p.; VIII+224p. |
A harmadik darabhoz kötve:
— poétai munkái. Harmadik, teljesb kiadás. Toldy Ferencz által.
Pest, 1863. Heckenast Gusztáv. XVI+239p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |