149. árverés - 58. tétel
(Derham William) Derhám Viliám
Physico-theologia, az-az, az Isten' lételének és tulajdonságinak a' teremtés munkáiból való megmutattatása. Irta Ángliában ~. Magyar nyelvre forditotta Segesvári István. Egy Tábla rajzolattal.
Bétsben, 1793. Trattner Tamás. |
LXIII+(1)+752p.+1 kihajt. mell. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |