149. árverés - 74. tétel
Kalmár Antal, dr.
Beksics Gusztáv történet- és közjogirása. Kritikai tanulmányok.
Bp., 1902. Révai és Salamon ny. |
VII+395p. A kiadó ismertetője a kötet végébe kötve. |
Első kiadás. A hatóságok elkobozták, a szerző felségsértés miatt hathavi börtönbüntetést kapott. A következő évben újra megjelent. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Régi könyvtári bélyegzőkkel. |