150. árverés - 143. tétel
Pest-Ofen mit den nächsten Umgebungen reambulirt und lithographirt bei der General Quartiermeisterstabs Abtheilung der III: Armee im Jahre 1857.
Gyönyörűen színezett, kőnyomatú térkép, díszes keretben. Kilenc szelvényen, vászonra vonva, hajtogatva. Hozzá tartozik egy kisméretű (125 x 195 mm) áttekintő lap, amelyet a mappa belső oldalához rögzítettek.
Mérete: 1110 x 1600 (1180 x 1670) mm. |
XX. századi vászonmappában. |
Poss.: Melczer Károly cs. és kir. főhadnagy gyűjteményéből. |