151. árverés - 133. tétel
[Jókai Mór] Sajó
Forradalmi és csataképek 1848 és 1849-ből. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1850. Heckenast. |
(8)+174+(6)+169+(1)p. Első kiadás. |
Enyhén kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Gróf Károlyi István, valamint gróf Károlyi Sándor fóti könyvjegyével. |
Szüry: 2092. |