151. árverés - 179. tétel
Gáspárné Dávid Margit
A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920.
Bp., (1923.) Pantheon. |
254+(1)p.+4 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Római számmal ellátott (XXXI./C), famentes csontpapírra nyomtatott luxusváltozat. A mű első része a következő évben látott napvilágot. |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben. |