151. árverés - 222. tétel
Jókai Mór
A fekete gyémántok. Dráma öt felvonásban. Hat képben.
Bp, 1886. Révai. |
170p. |
A regény először 1878-ban jelent meg, ez a színpadra átírt változat első kiadása. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 2085. |