151. árverés - 233. tétel
Károly János
Fejér vármegye története. A megye közönsége iránti tiszteletből irta ~. I-V. kötet.
Székesfejérvár, 1896-1904. Csitári K. és Társa ny. |
1 színes t.+XV+(1)+617p.; 1 színes t.+XXI+(2)+717+(2)p.; 1 kihajt. térk.+XXVIII+(2)+592+(1)p.+4 kihajt. t.; 1t.+XXXV+(4)+561+(2)p.; 1t.+XXIV+(2)+768+(1)p.+1 kihajt. térk. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Gyönyörű sorozat. |