151. árverés - 263. tétel
Kisfaludy Sándor, kisfaludi
Hunyady János. Históriai Dráma.
Buda, 1816. Királyi Magyar Universitás. |
2t. (Hunyady János Blasius Höfel által készített portréja és Karacs Ferenc által metszett címlap)+(8)+308p. Első kiadás. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. A levelei enyhén foltosak. |
Szüry: 2540. |