151. árverés - 27. tétel
Millenniumi Kiállitási Emlék-Képek.
(Bp., 1896.) ny.n. |
Leporello-szerűen hajtogatott, többosztatú chromolithographia, 25 részletképpel. |
Mérete: 990 x 165 mm. |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói papírkötésben. A képek felkasírozva. |