151. árverés - 270. tétel
Pólya Tibor
A nagy zarándok út. ~ rajzai.
(Bp., 1929. Hellas ny.) |
135p. Számozott (203./?), aláírt példány. |
A New York-i Kossuth-szobor 1928. március 15-i leleplezésére népes küldöttség utazott Magyarországról. A látogatás emlékére adták ki ezt az albumot, amely a rajzok mellett több résztvevő írását is tartalmazza. |
Kopott aranyozású, kopottas, kiadói vászonkötésben, középen szalaggal megkötve. |