151. árverés - 29. tétel
Bunyitay Vincze
A Váradi püspökség története alapitásától a jelenkorig. I-IV. kötet.
Nagyvárad -- Debrecen, 1883-1935. (Franklin-Társulat ny. -- Kapisztrán ny.) |
X+473+(1)p.+2 kihajt. mell.; (4)+540p.+2 kihajt. mell.; (4)+536p.+XXXIVt. (3 kihajt., 1 színes)+1 színes, kihajt. térk.; 489p.+1t. Példányunkból hiányzik a második kötet egyik melléklete, valamint a harmadik kötet kihajtható térképe. |
A negyedik kötetben az előszó írója és a darab kiadója, Dr. Lindenberger János Rugonfalvi Kiss István történésznek szóló ajánló sorai olvashatók. |
Az első három kötet erősen kopott, korabeli félvászon-kötésben, az utolsó darab kiadói papírborítóban. Két kötet gerince sérült. |