151. árverés - 334. tétel
Frommhold, (Károly) Dr. Carl
Die Migraine und ihre Heilung durch Elektrizität
Pest, 1868. Gustav Heckenast. |
(4)+115p. |
Az orvosi értekezés szepességi születésű szerzője az elektromos árammal való gyógyítás magyar úttörője volt, a Lánchíd építkezését is felügyelte, a szabadságharc idején pedig honvéd törzsorvosként tevékenykedett. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. |
Győry: 84. old. |