151. árverés - 354. tétel
Pázmány Péter
Posonban, 1637. ny.n. |
XII+1073+(7)p. Harmadik kiadás. |
Az RMNy két változatát ismeri. 1735 körül a tárolás miatt elrongyolódott első és utolsó levél helyett Nagyszombatban újakat nyomtattak. Példányunk egy eddig ismeretlen variáns: címlapja a XVIII. századi, míg utolsó levele az eredeti kiadásból származik. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben. A levelek egy része enyhén foltos. |
RMNy 1697.; RMK I 673.; Borda: 6441. |