151. árverés - 355. tétel
Pázmány Péter
A' Romai Anyaszentegyház Szokasából, minden vasarnapokra, es egy-nehany innepekre, Rendelt Evangeliomokrúl, Predikacziok. Mellyeket, élő nyelvenek tanitása-után Irásban foglalt Cardinal — esztergami ersek.
Nagy-Szombatban, 1695. Academiai bet. |
(26)+1248+(2)p. |
Második kiadás, először 1636-ban jelent meg. |
Sérült, korabeli bőrkötésben. Több levél alsó sarka foltos. Restaurálásra szorul. |
RMK I 1482. |