151. árverés - 366. tétel
Gellért Lajos
Irás egy emberről, aki mindenképpen boldog akar lenni
(Bp., 1921. Korvin Testvérek ny.) |
154+(1)p. Első kiadás. Számozott (202./400) példány. |
Somlay Artúrnak szóló ajánlással. |
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |