Bp., 1890. (Franklin ny.) |
216p.+15t.+2 kihajt. térk. A címlapot követő levél verso-ján a szerző apja, Bánó József országgyűlési képviselő ajánló sorai olvashatók. |
Hozzá:
Bánó Jenő autográf levele Szekula Gyulának, amelyben gratulál a címzettnek lánya esküvője alkalmából.
1 beírt oldal, Mexikó budapesti konzulátusának fejléces levélpapírján. Kelt: Bp., 1904. IX. 27.
A levél születése idején a Mexikóban letelepedett Bánó az ország magyarországi főkonzulja volt. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |