Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
152. árverés
Tételek [1-6]
Bibliofil kiadványok [7-11]
Tétel [12]
Botanika, kertészet [13-14]
Tételek [15-18]
1848-1849 [19-25]
Tételek [26-28]
Fotóművészet [29-30]
Grafika, rajz [31-37]
Tételek [38-44]
Hungarica [45-48]
Jeles magyarok könyvárából [49-52]
Tételek [53-57]
Kézirat [58-66]
Tétel [67]
Kner-nyomtatvány [68-70]
Különleges ajánlások [71-78]
Lóismeret [79-81]
Tétel [82]
Magyar avantgárd [83-84]
Mese, ifjúsági irodalom [85-87]
Metszet, látkép [88-89]
Mezőgazdaság [90-96]
Tételek [97-98]
Művészi könyvkötések [99-101]
Tételek [102-104]
Oklevél [105-122]
Orvostörténet [123-126]
Tételek [127-132]
Régi Magyar Könyvtár [133-135]
Tételek [136-139]
Széchenyi István gróf és kora [140-145]
Tétel [146]
Szerb Antal könyvtárából [147-148]
Tétel [149]
Térkép, atlasz [150-183]
Tételek [184-188]
XVI. századi nyomtatványok [189-190]
Tételek [191-192]
Utazás [193-194]
Tételek [195-199]
152. árverés - Jeles magyarok könyvárából 49-52
49. tétel
Homér(osz)
~' Íliásza. Fordította Vályi-Nagy Ferencz. I-II. kötet [egybekötve].
S, 1821. N.
Részletek >>
50. tétel
Nemzeti Gazda vagy a' magyar nemzet' Nemzeti Gazdasága' 's ebbéli Kereskedése' virágzásának előmozdítása. Melljet A' Nemzet' szorgalmatos Fiainak segedelmekkel Hetenként készítgetett kisszántói Pethe Ferentz A' Pallérozott Mezeigazdaság' Írója. MDCCCXVIII-edik Esztendő' Első Felén. IV-dik Esztendőfojamat.
Pesten, 1817. Trattner J.
Részletek >>
51. tétel
Bajza (József)
Külföldi játékszín. Több tudósokkal kiadja ~. Első kötet. Galotti Emília, szomorújáték. A' Gyűrű, vigjáték.
(Pest), 1830. (Beimel J.
Részletek >>
52. tétel
(Phaedrus) Fedrus
~nak Augustus' szabadosának esópusi meséi
Weszpr, 1833. Sz.
Részletek >>