Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
152. árverés
Tételek [1-6]
Bibliofil kiadványok [7-11]
Tétel [12]
Botanika, kertészet [13-14]
Tételek [15-18]
1848-1849 [19-25]
Tételek [26-28]
Fotóművészet [29-30]
Grafika, rajz [31-37]
Tételek [38-44]
Hungarica [45-48]
Jeles magyarok könyvárából [49-52]
Tételek [53-57]
Kézirat [58-66]
Tétel [67]
Kner-nyomtatvány [68-70]
Különleges ajánlások [71-78]
Lóismeret [79-81]
Tétel [82]
Magyar avantgárd [83-84]
Mese, ifjúsági irodalom [85-87]
Metszet, látkép [88-89]
Mezőgazdaság [90-96]
Tételek [97-98]
Művészi könyvkötések [99-101]
Tételek [102-104]
Oklevél [105-122]
Orvostörténet [123-126]
Tételek [127-132]
Régi Magyar Könyvtár [133-135]
Tételek [136-139]
Széchenyi István gróf és kora [140-145]
Tétel [146]
Szerb Antal könyvtárából [147-148]
Tétel [149]
Térkép, atlasz [150-183]
Tételek [184-188]
XVI. századi nyomtatványok [189-190]
Tételek [191-192]
Utazás [193-194]
Tételek [195-199]
152. árverés - Tételek 195-199
195. tétel
Vajda Péter
Növénytudomány. Magyar-latin füvésznyelv és Rendszerisme. Orvosok, gyógyszeresek, kertészek 's fűvészetet tanitó nélkül tanulni akarók számára.
Pesten, 1836. Heckenast Guszt.
Részletek >>
196. tétel
Varga Márton
A' tsillagos égnek és a' Föld golyóbissának az ő tüneménnyeivel eggyütt való természeti előadása, 's megesmértetése. Kiadta ~.
Nagy-Váradon, 1809. Tichy J. F.
Részletek >>
197. tétel
(Verseghy Ferenc)
Magyar Aglája, avvagy kellemetesen mulató nyájaskodások külömbféle versnemekben
Budánn, 1806. Kir. Magy. Univ.
Részletek >>
198. tétel
Vörösmarty Mihál(y)
Árpád' ébredése. Előjáték a' Pesti Magyar Színház' megnyitásának ünnepére.
Pest, 1837. Trattner-Károlyi ny.
Részletek >>
199. tétel
Vörösmarty Mihál(y)
Vérnász. Szomorújáték öt felvonásban.
Budán, 1834. Magyar Királyi Egyetem.
Részletek >>