Paris, 1881. Edouard Rouveyre. |
3t. (színes díszcímlapok)+(4)+185+(7)p.+9t. (ebből 3 eredeti rézkarc, valamint 4 selyemre nyomtatott kép) Számozott (9./5-16), aláírt példány. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben, félbőr-tokban. Felül aranymetszéssel díszítve. |