152. árverés - 195. tétel
Vajda Péter
Növénytudomány. Magyar-latin füvésznyelv és Rendszerisme. Orvosok, gyógyszeresek, kertészek 's fűvészetet tanitó nélkül tanulni akarók számára.
Pesten, 1836. Heckenast Guszt. |
(4)+236p.+8t. |
Díszesen aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. A levelek enyhén foltosak, a címlap csúnyán javítva. |