152. árverés - 42. tétel
Gvadányi József, gróf
Únalmas órákban, vagy-is a' téli hoszszú estvéken való idő töltés. A' mellyet a' Versekben Gyönyörködőknek kedvekért, ki-adott ~.
Pozsonyban, 1795. Wéber Simon Péter. |
(4)+232+(4)p. A címlapon csónakázó vadászokat ábrázoló rézmetszetű vignettával. Első kiadás. |
A versbe foglalt történetek és levelek között találhatók a szerző Molnár Borbálával folytatott levelezésének darabjai is. Ritka. |
Díszesen aranyozott gerincű, XX. század eleji félbőr-kötésben. |