152. árverés - 86. tétel
Glatz Jakab
Vidor gyermekek, vagy beszélyek es képek a' gyermekvilágból. Négy szinezett képpel. — Olcsóbb kiadás. ~ után magyarositá Szivos Mihály.
Pesten, é.n. Heckenast Gusztáv. |
(6)+188p.+4 színes t. (kőnyomatok) |
A szepességi származású szerző műve először 1842-ben jelent meg. Ez a kiadás feltehetően még abban az évben vagy a következőben látott napvilágot. Páratlanul ritka. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. A levelek alsó részén fokozatosan halványodó barna folttal. |