153. árverés - 115. tétel
(Bukovecz István)
Tractatus de conjugio et coelibatu clericorum
Viennae, 1791. typis Joannis Davidis Hummelii. |
133+(3)p. |
A szerző várad-velencei plébános volt, az ajánlást Káts István néven írta alá. |
XIX. századi vászonkötésben. A címlap javítva. |