153. árverés - 253. tétel
Kallós Lajos
Alapelvek a' magyarhoni polgárjogban. Kövy S. szerint rendszerítve, példákkal fölvilágositva, és egy pörirati példánnyal ellátva a' joggal foglalkozók-, 's különösen jogpályára' készűlőknek irta ~.
Pesten, 1846. Beimel József ny. |
(12)+454+(3)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |