154. árverés - 108. tétel
Eötvös József, b.
~ költeményei. Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival. Harmadik kiadás.
Bp, é.n.. Ráth Mór.. |
(4)+92+VIIIp. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Gyönyörű példány. |
Poss.: Szinyei Merse Jenő vallás- és közoktatásügyi miniszter gyűjteményi bélyegzőjével és ifjúkori bejegyzésével. |