154. árverés - 139. tétel
Fodor Ferenc, dr.
Magyarország gazdasági földrajza a főiskolai hallgatóság, a magyar gazdaközönség, közgazdák, iparosok és kereskedők számára
Bp., 1924. Franklin-Társulat. |
237+(3)p.+5t. (3 kihajt.) (A tudományos földrajz könyvei. III.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |