154. árverés - 145. tétel
Garaboncziás. Élczlap. Második évfolyam. 38-52. szám [egybekötve].
(Győr), 1883. (Czéh Sándor özvegye ny.) |
(5)+320-442p. |
Hozzákötve:
Garaboncziás. Élczlap. Ötödik évfolyam. 1-15.; 17-53. szám.
Győr, 1886. (Czéh Sándor özvegye ny.) 124+(1)+134-431+(5)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Lakatos: 591. |