154. árverés - 147. tétel
Koszoru. Szépirodalmi s általános miveltség-terjesztő hetilap. Szerkeszti Arany János. Első évfolyam. Első félév.
Pest, 1863. Emich Gusztáv. |
(4)+620p. Az előfizetők számára utólag eljuttatott három tábla példányunkból hiányzik. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |
Lakatos: 1303. |