154. árverés - 160. tétel
Geiger Péter N. János
Képek Magyarország történetéből, készíté ~... tervezte és magyarázta Dr. Wenzel Gusztáv — Bilder aus Ungarns Geschichte... (Harmadik kiadás)
(Bp.), 1873. Franklin. |
(4)+67+(1)p.+18t. (kőnyomatok) |
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben (harántfolio). |