Bp., 1943. (Springer Gusztáv ny.) |
429+(2)p. A címlapon ajánló sorokkal: "Wertheimer Adolf urnak, az IMIT elnökének, a zsidó tudomány és kultura nagy apostolának mélységes hálával és tisztelettel Dr. Hevesi Ferenc". |
Kopott aranyozású, kiadói félvászon-kötésben. |