154. árverés - 259. tétel
Magyar almanach. A virilisták és Fiume vagyonos polgárságának czím- és névjegyzéke a vagyoni állapot feltüntetésével. A főrendi és képviselőházi tagok névsora, valamint az ország nevezetesebb férfiainak életleirása és családi leszármazása. Első évfolyam. Szerkesztette Máté J. Lajos. Kiadó-tulajdonos Mezei Antal.
Bp., 1888. Pallas Rt. ny. |
(4)+441+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |