154. árverés - 402. tétel
Gazdasági kis tükör. A falusi ifjuság számára tanuló- és olvasókönyvül kiadta az Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. Ötödik lényegesen javított és bővített kiadás ábrákkal.
Pest, 1865. Kocsi S. |
(4)+256p. Szövegközti fametszetekkel. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: A címlapon Dr. Ballagi Mór gyűjteményi bélyegzőjével. |