154. árverés - 411. tétel
Reviczky Antal
Elementa philosophiae naturalis. Pars Prima seu Physica generalis... — Pars Altera seu Physica particularis... [egybekötve].
Tyrnaviae, 1757-1758. Typis Academicis Societatis Jesu. |
323+(5)p.+V kihajt. t.+228+(4)p.+V kihajt. t. |
Sérült gerincű, kopottas, korabeli papírkötésben. |