154. árverés - 50. tétel
Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által.
S. Patakon, 1835. Nádaskay András ny. |
(4)+1386p. |
Kötetünk csak az Ószövetséget tartalmazza. |
Sérült gerincű, díszesen aranyozott, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |