Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
157. árverés
Tételek [1-3]
Balaton [4-5]
Tételek [6-8]
Botanika, kertészet [9-11]
Céhes emlékek [12-14]
Tételek [15-16]
Erdély [17-19]
1848-1849 [20-22]
Fénykép, fényképészet [23-30]
Fotóművészet [31-33]
Tételek [34-42]
Hungarica [43-45]
Ifjúságunk kedvencei [46-51]
Jeles magyarok könyvárából [52-53]
Tételek [54-56]
Kézirat [57-72]
Kner-nyomtatvány [73-74]
Különleges ajánlások [75-87]
Lóismeret [88-89]
Tétel [90]
Magyar avantgárd [91-95]
Magyar miniszterelnökök [96-99]
Magyar művészet a XX. században [100-104]
Magyar nemesi felkelés [105-107]
Tételek [108-109]
Metszet, látkép [110-112]
Tételek [113-115]
Oklevél [116-118]
Országgyűlésünk története [119-120]
Orvostörténet [121-122]
Ősnyomtatvány [123-125]
Tételek [126-127]
Politikai vitairatok [128-129]
Tételek [130-131]
Régi Magyar Könyvtár [132]
Tételek [133-136]
Szecessziós könyvillusztráció [137-140]
Széchenyi István gróf és kora [141-157]
Tétel [158]
Térkép, atlasz [159-174]
Tétel [175]
XVI. századi nyomtatványok [176-178]
Tragikus sorsfordulók [179-180]
Utazás [181-184]
Vadászat [185-186]
A világirodalom remekei [187-195]
Tételek [196-199]
157. árverés - Utazás 181-184
181. tétel
(Benyovszky Móric, gróf) Benyowski, Maurutius Augustus Count de
Memoirs and travels of ~... Written by himself. Translated from the original manuscript. Vol. I-II.
Dublin, 1790. William Porter.
Részletek >>
182. tétel
Garden Blaikie, William
The personal life of David Livingstone. Chiefly from his unpublished journals and correspondence in the possession of his family. Third edition.
London, 1882. John Murray.
Részletek >>
183. tétel
Goro, (Lajos, agyagfalvi) Ludwig von Agyagfalva
Wanderungen durch Pompeii von ~, Hauptmann im K. K. Oesterreichischen Génie Corps, Ritter des königlich-Sicilianischen militärischen St. Georg-Ordens der Wiedervereinigung
Wien, 1825. Mörschner und Jasper.
Részletek >>
184. tétel
Naphegyi Gábor
Among the Arabs. A narrative of adventures in Algeria
Philadelphia, 1869. J. B. Lippincott & Co.
Részletek >>