158. árverés - 150. tétel
Klapka, (György) Georg
Memoiren von ~, April bis October 1849. I. kötet.
Leipzig, 1850.. Wigand.. |
1t. (Klapka kőnyomatú mellképe)+XXXIV+422+(2)p.+2 térk. (1 kihajt.) |
A mű további két kötete egy évvel később jelent meg. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |