158. árverés - 160. tétel
Nagy Sándor
Háromszék önvédelmi harcza 1848-49. Irta: ~ volt tüzér-főhadnagy, hidvégi lelkész.
Kolozsvárt, 1896. Szerző. |
1t.+(2)+175p.+12t. (1 kihajt.)+1 mell. (kihajt.) |
Hozzákötve:
Okmánytár Háromszék önvédelmi harczához
Kolozsvárt, 1896. Gombos F. ny. (4)+CVII+(1)p.+8t.+(4)p.
Kiadói colligatum. A címkép előtti levélre ragasztott névjegykártyán a szerző fiának ajándékozó soraival. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |