159. árverés - 186. tétel
Ossendowski, (Antoni Ferdynand)
A sivatag népe (The fire of desert folk). Utazás Marokkón keresztül. Fordította Dr. Balassa József.
Bp., (1928.) Franklin-Társulat. |
246+(1)p. |
A mű a Magyar Földrajzi Társaság könyvtára sorozatkötésében nagyon ritka. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A hátsó kötéstáblán apró kopásnyomokkal. |