Első nap, 148. árverés - 180. tétel
[Nagy Ignác] Gyömbéri Darázs Jónás
Bors és paprika. Összeszitálta és kitálalta ~. I-IV. tál [egybekötve].
Pesten, 1845. Hartleben. |
128+128+112+112p. Első kiadás. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 3334. |