Első nap, 148. árverés - 189. tétel
Somogyi János
Képrázatok és porszemek. Tiz kötetes jubileumi album. Negyedszázad története dalos könyvben, regés könyvben, derüs könyvben. 1883-1909. Második kiadás.
Szeged, 1909. Engel ny. |
(6)+32+61+42+64+78+87+(1)+68+75+56+37+31p. Gazdagon illusztrált. |
Pótolt gerincű, kopottas, festett, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 4024. |