Első nap, 148. árverés - 335. tétel
Késmárk (Igló), 1880. Schmidt J. ny. |
(8)+579+(4)p.+2t. (1 kihajt.)+1 kihajt. térk. |
Enyhén kopott, korabeli félvászon-kötésben. |