Első nap, 148. árverés - 441. tétel
Divald Kornél
Szepesvármegye művészeti emlékei. A Műemlékek Országos Bizottsága támogatásával kiadja a Szepesvármegyei Történelmi Társulat. Szerkeszti Dr. Vajdovszky János. I-III. rész [egybekötve].
Bp., 1905. Stephaneum ny. |
86+(1)p.+12t.+114+(1)p.+XXIt. (3 kihajt.)+104p.+Xt. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |