Második nap 148. árverés - 97. tétel
(Csengery) Csengeri Antal
Magyar szónokok és statusférfiak. (Politicai jellemrajzok.) Kiadja ~.
Pesten, 1851. Heckenast. |
(8)+561p. |
Az előzéklapon a szerző soraival: „Eötvös Józsefnek baráti tisztelettel Cs A”. |
Restaurált, kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. |