102. árverés - 262. tétel
Magyar Nyomdászat. A könyv- és kőnyomtatás, a betüöntés és egyéb rokon szakmák havi közlönye. Szerkeszti és kiadja Pusztai Ferenc. Tizennegyedik kötet.
Bp., 1901. Pallas Rt ny. |
(4)+232p.+32t. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A kötéstáblák enyhén kopottak, a gerincen kis sérülésekkel. |